UKŁAD WYDECHOWY ZE STALI NIERDZEWNEJ

Jako specjaliści w dziedzinie układów wydechowych z 15-letnim stażem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o wykonywanie kompletnych układów wydechowych ze stali nierdzewnej.

Oferta skierowana jest do osób, które oczekują:
 Wysokiej trwałości – stal nierdzewna jak sama nazwa mówi jest odporna na korozję. Dzięki użyciu materiałów najwyższej jakości, sprawdzonej technologii łączenia elementów, możemy mieć pewność, że zapomnimy o śladach rdzy /rdzewiejących tłumikach/ rudych nalotach raz na zawsze. Prawidłowo wykonany układ powinien wystarczyć do końca „życia” naszego samochodu.
 Niestandardowego, basowego (nieuciążliwego) brzmienia,
• Estetycznego wyglądu - może dla wielu to nieistotne (przecież wydech jest schowany), ale kiedy efekt się liczy, wtedy stal nierdzewna, nawet zgrzebnie polerowana, ma tą zaletę, że jest błyszcząca. Końcówka tłumika nawet bez chromowanych nakładek jest po prostu ładna. Do tego oferujemy wybór - może ona być pojedyncza, podwójna, prosta lub zagięta. Wybierać możemy też w kształtach. Esteci będą zachwyceni...

Nasza oferta będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które są właścicielami pojazdów nietypowych, zabytkowych i niepopularnych, do których układ wydechowy jest już niedostępny lub bardzo drogi – w tych przypadkach możemy odbudować układ od podstaw, zachowując parametry oryginalnego układu lub zaprojektować od nowa biorąc pod uwagę życzenia właściciela. Zaletą tego rozwiązania jest dopasowanie wydechu do oczekiwań kierowcy.

A może układ aktywny ?

Jesteśmy w stanie wykonać układ aktywny czyli cichy podczas normalnej jazdy, a głośny po naciśnięciu jednego przycisku. Odpowiednio zaprojektowany „wydech” w połączeniu z indywidualnym strojeniem jednostki napędowej, może być jednym z elementów zwiększających osiągi silnika.

Końcowy efekt jest zależny od zakresu modyfikacji oraz rodzaju i modelu samochodu.

Tylko co z katalizatorem?

Możemy również zaproponować wykonanie katalizatora ze stali nierdzewnej: w tym celu wykorzystujemy uniwersalne wkłady katalityczne dopasowane do normy, jaką spełnia Państwa samochód.

Cennik:

Ceny kompletnych układów wydechowych ze stali nierdzewnej zaczynają się od 2500 pln i są uzależnione od konstrukcji, wielkości i stopnia skomplikowania układu, jak i oczekiwań jakie przed nim stawia użytkownik.

 

Więcej informacji udzielą nasi doradcy techniczni
tel. 695 553 308

Przykładowe propozycje